Управлінські трансформації на ринках AgriFoodВ2В. Адаптивність компанії в умовах постійних змін.

27-28 червня 2025
- Дводенний навчальний модуль курсу АгроМВА, покликаний покращувати якість управління підприємствами, дотичними до українського агросектору.
- Призначений для компаній, що працюють в сегменті В2В та знаходяться на етапі трансформацій (зміни бізнес-моделей) та тих, що відкриваються і хочуть обрати найкращу бізнес-модель для себе, своєї команди, партнерів і клієнтів відразу.
- 6 кейсів трансформацій бізнес-моделей на 6ти ринках – агротрейдингу, агрологістики, добрив, засобів захисту рослин, FoodВ2В та АгроВ2В.
- 2 авторських тренінга від цікавих і досвічених тренерів і викладачів, які дозволять вийти з курсу не лише з додатковими знаннями і інсайтами, а й силами пройти трансформаційні процеси в своєму бізнесі, на своєму підприємстві.
- Потужний нетворкинг у колі рівних.
Цільова аудиторія (для кого захід)
- Власники бізнесів, що працюють в форматі “бізнес-для-бізнеса” і знаходяться на роздоріжжі, яку бізнес-модель обрати, бо теперішня їх не задовільняє – за прибутками і навіть “психологічно”.
- Керівники (топ-менеджери та лінійні керівники) компаній, яких не влаштовує поточна ситуація в очолюваних ними бізнесах, і вони готові лоббіювати зміни і управляти ними.
- Колишні керівники компаній, які “вигоріли” на найманій роботі і готові стартувати власну історію бізнеса, і коливаються між вибором бізнес-моделі (“як було на попередній роботі”, “як треба ринку” і “як я бачу”).
- HR-и всіх зазначених компаній. Ми свято віримо :), що наближення вступу України до ЄС трансформує і цю функцію управління агробізнесами від “виконавця волі власника” до “трансформатора змін”.
Спікери і тренери

Антон Жемердєєв
Заступник генерального директора з комерційних питань ТАС Агро
Має вищу економічну та юридичну освіти. Після кількох років роботи в держсекторі перейшов на бік бізнесу і одразу в агро.
“Бувших трейдерів не буває”, – так охарактеризував його карє’ру колега з Астарти 🙂 Антон розпочав агрокар’єру з цієї функції і, незважаючи на бурхливе кар’єрне зростання до позиції комерційного директора великого агрохолдинга, основну функцію – продажі – залишив як основну.

Вікторія Пасічник
Лідер проекту AgriChange (трансформація українського агроринку), Україна
27 років досвіду проведення досліджень ринку, зокрема бенчмаркингових та управлінської результативності підприємств та галузей (будівництво та будматеріали, складні в2в ринки, агріфуд, машинобудування)
В портфелі – сотні проведених досліджень ринку для українських та західних комерційних замовників та економічних НГО. Останнім часом присвячує багато часу питанням демографії та міграції.

Олександр Ясинський
Співзасновник та комерційний директор ТОВ «ТЕРРА» та
ЧП «Органічна теплиця»
28 років досвіду в агроперобному бізнесі.
ТЕРРА – круп’яний завод, що працює 26 років в цілодобовому режимі з лютого 1998 року. Виробляє понад 200 SKU продукції, в т.ч. і за органічним стандартом. Експорт до 67 країн світу.
Компанія – один із лідерів українського експорту круп та пластівців. Продукція виробляється під торговими марками ТЕРРА, GoToVo, ДЖО.
«Органична теплиця» – єдиний в Україні сертифікований виробник ОРГАНІЧНИХ огірків та томатів, працюючий 8 років в круглорічному циклі.
Компанія за роки свого існування неодноразово зазнавала трансформацій у відповідності до змін ринку, мігруючи з дистрибуторської (оптової) бізнес-моделі до в2с і в зворотньому напрямку.

Ольга Сидор
Автор і керівник консалтингових проектів із створення нових систем стратегічного управління та мотивації персоналу, побудова збалансованої системи управління персоналом, оцінки ефективності топ-менеджмента і працівників, результати діяльності котрих тісно взаємопов’язані з іншими структурами та\чи розтягнуті у часі.
Досвід проведення корпоративних та відкритих бізнес-тренінгів з 2002 року, досвід управлінської діяльності з 2001 року.
Автор більше 40 статей в спеціалізованих виданнях за темами управління персоналом, розробки систем мотивації. Спікер на HR-конференціях і форумах за темою мотивації персоналу. МВА-викладач з більш ніж 10-річним стажем.
Отримала першу освіту з математики у Львові. Згодом отримала бізнес освіту в Київському виші та покращила бізнес-знання у Franklin University, США. Також отримала спеціалізовану освіту для тренерів.

Марія Беззубова
СОО та власник компанії ТруАгро
Унікальний кейс для українського ринку: зробивши видатну кар’єру в українській корпорації, що виробляє мінеральні добрива, Марія створила власне підприємство, що виробляє і продає добрива відразу в двох країнах – Туреччині та Україні.
В 2024 році започаткувала власний канал на YouTube FERTILIZERS JAZZ, де розповідає про події, тенденції, технології у світі добрив та сільського господарства, а також запрошує провідних галузевих експертів поділитися своїм досвідом та думками. Має ступінь доктора філософії з економіки.

Дмитро Казанін
директор та власник транспортно-логістичної компанії «Теус Термінал»
Дмитро Казанін – власник та директор компанії TEUS Terminal. Під його керівництвом компанія стрімко перетворилась із невеликого проєкту на одного з найдинамічніших логістичних операторів України. Компанія оперує парком із 800 вагонів, власними потужностями з перевалки зерна та добрив у порту Чорноморськ, а також спеціалізованими підрозділами з автологістики, залізничних перевезень, контейнерної логістики, експедирування, фрахту та первинної логістики («з поля до кінцевого отримувача»).
Оскільки компанія відносно нова на ринку (Дмитро отримав її у спадок в 2021 році), трансформацій ще не зазнавала. Наразі працює в бізнес-моделі, що передбачає інтеграцію в бізнес-процеси клієнтів – великих гравців агроринку, забезпечуючи їм можливість масштабування та виходу на нові ринки.
Має фахову транспортну та економічну освіту, а також ступінь MBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS).

Євген Лавренчук
український театральний режисер, педагог
Головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету (2018—2021). Ректор «Першої української школи театру і кіно» (2018), засновник та голова експертної ради Всеукраїнського оперного форуму. Поставив понад 30-ти вистав. Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів в Європі. Здійснює постановки, а також веде активну педагогічну діяльність в Україні, Польщі, Німеччині, Литві та Ізраїлі. Автор методики викладання акторської майстерності та режисури.
Має досвід проведення творчих тренінгів для бізнесу, що допомагають керівникам розкрити свій власний талант, потенціал та внутрішню силу.
Закінчив Академію театрального мистецтва (майстерня Романа Віктюка) за фахом «оперний режисер», вищі курси хореографії в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської, Вищі курси режисерів ігрового кіно.

Роман Рибак
Співзасновник та СЕО ProPole
Майже все своє професійне життя присвятив ринку ЗЗР, пройшовши кар’єрний шлях з регіонального представника компанії-постачальника, через найманого топ-менеджера дистрибуторських компаній – до власного бізнесу.
Роман являє собою той унікальний випадок, коли всі його роботодавці досі живі і працюють.
Має дві вищі освіти і обидві технічні.
Реєстрація
Програма
ДЕНЬ 1.
9:30-10:00 – кава-брейк
Модуль 1. Кейси трансформацій бізнес-моделей ринку і компаній. АгроВ2В, FoodВ2В, Агротрейдинг.
10:00-11:00 Навіщо Україні трансформації агроринку? Історичний контекст змін і сценарії майбутнього. Вікторія Пасічник, AgriChange
11:00-12:00 Трансформація бізнес-моделей ринку агротрейдингу. Антон Жемердєєв, ТАС Агро
12:00-13:00 Трансформація бізнес-моделей на ринку FoodВ2В. Олександр Ясинський, Терра
13:00-14:00 – Обід
Модуль 2. Навчальні тренінги. Частина 1.
14:00-15:30 Особистість і мотивація. Ольга Сидор, фахівець з мотивації
– Управління мотивацією: як об’єднати всі ресурси компанії задля досягнення стратегічних цілей
– Самомотивація
15:30-18:00 Розкрити себе, щоб мотивувати інших. Євген Лавренчук, режисер та педагог
Авторський психофізичний тренінг, покликаний до розкріпачення тіла, мовного апарату, та ефективного продукування власної енергетики людини. 28 вправ, що базуються на розробках Єжи Ґротовського, Антонена Арто, Михайла Чехова та Жака Делькроза адаптовані Євгеном Лавренчуком до сучасних реалій та сучасної людини, що займає активні позиції в соціумі.
ДЕНЬ 2.
9:30-10:00 – кава-брейк
Модуль 1. Кейси трансформацій бізнес-моделей ринку і компаній. Добрива, ЗЗР, Агрологістика.
10:00-11:00 Трансформація бізнес-моделей ринку добрив. Марія Беззубова, ТруАгро
11:00-12:00 Трансформація бізнес-моделей ринку агрологістики. Дмитро Казанін, Теус Термінал
12:00-13:00 Трансформація бізнес-моделей на ринку ЗЗР. Роман Рибак, ProPole
13:00-14:00 – Обід
Модуль 2. Навчальні тренінги. Частина 2.
14:00-15:30 Сучасні моделі та механізми мотивації персоналу. Ольга Сидор, фахівець з мотивації
15:30-18:00 Розкрити себе, щоб мотивувати інших. Авторський психофізичний тренінг Євгена Лавренчука. Частина 2.
Реєстрація
Вартість
20 тисяч грн (оффлайн/онлайн)
Групові знижки на 2 і більше учасників від одної компанії. Корпоративні умови на 10+ учасників.
Ветеранам з агробізнесу, що повертаються в ринок і шукають роботу / думають про започаткування бізнесу – безоплатно
Як це вже було/попередні навчальні і міксовані заходи
АгроФінанси назовні: фінансове мініМВА для агроменеджерів
Export Sales Excellence. Найкращі практики продажів для досвічених експортерів
Реєстрація
Контакти, де можна дізнатися додаткову інформацію
Вікторія Пасічник
тел. +38 067 4014231 (Viber, Telegram, голосом подзвонити теж можна 🙂 )